Tulokset

Kiuruveden Ratsastajat 23.4.2012
EQUIPE tietojärjestelmä: Viimeisin tuloslista 24.4.2012 lk. 16:09
Luokka 1 - Koulu Helppo B Nuorten hevosten kenttäohj. 2003
Luokka 2 - Koulu Helppo C Harrasteluokan kouluohj. 2003/20 Kategoria 1 + H
Luokka 3 - Koulu Helppo A:1, 2009

Luokka 1 - Koulu Helppo B Nuorten hevosten kenttäohj. 2003
Iltakoulukilpailut Hingunniemessä 23.4.2012
14 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Tuomari C: Elina Korhonen

 

Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
  Kasvattaja Suku  
1 Emmi Niskanen Paganini III   157,5 157,5 65,625
  Kiuruveden Ratsastajat ry Pedro - Gershwin 1  
2 Vilja Sorsa Wanderer   157 157 65,417
  Pohjois-Karjalan Urheiluratsas   2  
3 Victoria Graham Pretty Woman III   154,5 154,5 64,375
  Kuopion Ratsastajat ry   3  
4 Assi Räsänen Hot Stuff II   153 153 63,750
  Kuopion Ratsastajat ry   4  

 

5 Hanna Pesonen Lurich   146 146 60,833
  Koljonvirran Ratsastajat ry Lando - Zavet xx 5  
6 Tiia Dalhqvist E.T.C   144 144 60,000
  Kuopion Ratsastajat ry   6  
7 Erika Kemppainen Funkel Asterix   141,5 141,5 58,958
  Kiuruveden Ratsastajat ry   7  
8 Niina Mäkinen Ants   140,5 140,5 58,542
  Koljonvirran Ratsastajat ry   8  
8 Noora Savolainen Mister Nordkap   140,5 140,5 58,542
  Tervalammen Ratsastajat ry   8  
10 Hanne Pesonen Niittykorven Topi   137 137 57,083
  Kiuruveden Ratsastajat ry   10  
11 Lotta Urtamo Sessin Ilo   136 136 56,667
  Kiuruveden Ratsastajat ry   11  
12 Miia Ruuskanen Rainman   134 134 55,833
  Kuopion Ratsastajat ry   12  
13 Jenni Partanen Limbo   118,5 118,5 49,375
  Koljonvirran Ratsastajat ry   13  
 Mia RönkköKontessa II        
  Koljonvirran Ratsastajat ry      

 

ylös

Luokka 2 - Koulu Helppo C Harrasteluokan kouluohj. 2003/20 Kategoria 1 + H
Iltakoulukilpailut Hingunniemessä 23.4.2012
14 ilmoittautuminen, 13 lähtöä, 4 Sijoittuu
Tuomari C: Elina Korhonen

 

Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
  Kasvattaja Suku  
1 Tessa Kauppinen Chantanell II   104 104 65,000
  Kuopion Ratsastajat ry   1  
2 Katriina Pasanen Sessin Ilo   103,5 103,5 64,688
  Kiuruveden Ratsastajat ry   2  
3 Stiina Pekkala Onnin Nokipoika   103,5 103,5 64,688
  Kiuruveden Ratsastajat ry   2  
4 Janita Kuismin S.R. Velldone   103,5 103,5 64,688
  Ratsastusseura Pikadorit ry   2  

 

5 Marika Pasanen Chantanell II   103 103 64,375
  Kiuruveden Ratsastajat ry   5  
6 Laura Pekkala Tyson   101,5 101,5 63,438
  Kiuruveden Ratsastajat ry   6  
7 Marika Rauhanoksa Barons   100,5 100,5 62,813
  Lapinlahden Ratsastusseura ry   7  
8 Jenna Säisä Parun   97,5 97,5 60,938
  Lapinlahden Ratsastusseura ry   8  
9 Jonna Sirviö Diana X   96,5 96,5 60,313
  Kiuruveden Ratsastajat ry   9  
10 Hanna Pulkkinen Afrodite   95 95 59,375
  Posion Urheiluratsastajat ry   10  
10 Emmi Moilanen SG Tiger   95 95 59,375
  Pohjois-Kainuun Ratsastajat ry   10  
12 Essi Räsänen Hot Stuff II   93,5 93,5 58,438
  Kuopion Ratsastajat ry   12  
13 Katariina Petrell Onnin Nokipoika   90,5 90,5 56,563
  Kiuruveden Ratsastajat ry   13  
 Elisa VaakanainenGrande Fleur        
  Kiuruveden Ratsastajat ry      

 

ylös

Luokka 3 - Koulu Helppo A:1, 2009
iltakoulukilpailut Hingunniemessä 23.4.2012
14 ilmoittautuminen, 14 lähtöä, 4 Sijoittuu
Tuomari C: Elina Korhonen

 

Sija Ratsastaja Hevonen Palkinto C Yhteensä Prosentti
  Kasvattaja Suku  
1 Sini Puumalainen Le Corbusier   160,5 160,5 61,731
  Ääneseudun Ratsastajat ry Rothschild J 63 - Gondelier 1  
2 Eva Julkunen Nufer   156 156 60,000
  Kuopion Ratsastajat ry Tuntematon Ori 2  
3 Jenni Kasurinen Tade   155,5 155,5 59,808
  Kiuruveden Ratsastajat ry   3  
4 Tyyne Vanninen Wanderer   148,5 148,5 57,115
  Pielisen Ratsastajat ry   4  

 

5 Hanna Kortelainen Centus   146,5 146,5 56,346
  Sairilan Ratsastajat ry   5  
6 Emmi Niskanen Paganini III   144 144 55,385
  Kiuruveden Ratsastajat ry Pedro - Gershwin 6  
6 Reeta Ala-kotila Tade   144 144 55,385
  Kiuruveden Ratsastajat ry   6  
8 Juuli Heiskanen Golden Roulette   143 143 55,000
  Abc Ratsastajat ry   8  
9 Emma Tervo Mister Nordkap   141,5 141,5 54,423
  Kajaanin Ratsastusseura ry   9  
10 Anne Heiskanen Tahiti   141 141 54,231
  Oulunsalon Ratsastajat ry   10  
11 Maija Timoskainen Ovaliant   140,5 140,5 54,038
  Ääneseudun Ratsastajat ry   11  
12 Anniina Korsikko Sparkling Yo-Yo   137 137 52,692
  Kuopion Ratsastajat ry   12  
13 Helka Kärkinen Raiman   135,5 135,5 52,115
  Kiuruveden Ratsastajat ry   13  
14 Sara Suihkonen Golden Roulette   133,5 133,5 51,346
  Siilin Ratsastajat ry   14  

 

ylös

Equipe - Datasystem för ridsport